baner

Sprzedaż

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa zajmuje się sprzedażą urządzeń chłodniczych oraz akcesoriów pozwalających na utrzymanie ich wydajności. Wszystkie dostępne u nas instalacje charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz wysoką efektywnością energetyczną. W bogatej ofercie można znaleźć między innymi agregaty skraplające o wyjątkowo cichej pracy. Producenci tego typu urządzeń zastosowali w nich innowacyjne technologie, aby zapewnić maksymalnie cichą pracę bez utraty wydajności i sprawności.

Już dziś poznaj naszą bogatą ofertą. Dostępny asortyment został wyselekcjonowany tak, aby oferować rozwiązania technologiczne, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Należymy do głównych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, a także dostarczamy sterowniki elektroniczne do agregatów chłodniczych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas również: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Nie czekaj! Już dziś zapoznaj się z całą bogatą ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa.

Chłodnictwo

Zapewniamy najwyższej jakości urządzenia wykorzystywane w chłodnictwie. Współpracujemy z renomowanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku. W ten sposób mamy pewność, że zamawiane u nas produkty charakteryzują się optymalnymi parametrami roboczymi. Co więcej, dostarczamy środki do czyszczenia i konserwacji układów chłodniczych (sprężarki hermetyczne chłodnicze).

Do naszej aktualnej oferty Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa wchodzą m.in.: profesjonalne środki do czyszczenia układów chłodniczych, a w tym także płyny do dezynfekcji wymienników ciepła, które skutecznie odkażają zbiorniki na wodę, parowniki, neutralizują pleśń oraz grzyby.

Preparaty, jakie trafiły do naszego portfolio to specjalistyczna chemia, która nie tylko konserwuje, ale i pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z całych instalacji.

Dowiedz się więcej o komorach chłodniczych!

Poznaj też nasze agregaty chłodnicze!

Oferta sprzętu chłodniczego

W Państwa ręce oddajemy także nowoczesny sprzęt chłodniczy – w tym:

Nasza firma bazuje na sprzęcie wiodących producentów (m.in. Embraco, Eco) o podwyższonej sprawności i żywotności, dzięki czemu nasze instalacje doskonale znoszą wieloletnią eksploatację, nie narażając Państwa na niespodziewane wydatki związane z obsługą pogwarancyjną.

 

Poznaj specyfikację sprzedawanych urządzeń!

TECUMSEH – katalog produktów ...więcej
EMBRACO – katalog produktów ...więcej
Tecnologic – sterowniki elektroniczne
Carly - www.carly-sa.fr
 • środki do konserwacji układów chłodniczych - katalog PDF
 • DCY Filtry osuszacze z neutralizatorem kwasów PL - katalog PDF
 • DCY Filtry osuszacze z neutralizatorem kwasów GB - katalog PDF
Artel - kurtyny powietrza
Solvay - czynniki chłodnicze
Value - narzędzia
Otulina izolacyjna z kauczuku
Eco - chłodnice powietrza ...więcej
Tecno - chłodnice powietrza
Silniki wentylatorów i wentylatory osiowe ssące
Ranco
Bitzer - sprężarki i agregaty półhermetyczne, sprężarki śrubowe
Termometry
Honeywell
 • Automatyczne zawory rozprężne-seria AEL - katalog PDF
 • Termostatyczne zawory rozprężne-seria TMV - katalog PDF
 • Termostatyczne zawory rozprężne-seria TMVL - katalog PDF
 • Termostatyczne zawory rozprężne-seria TLE - katalog PDF
 • Termostatyczne zawory rozprężne-seria TLK - katalog PDF
 • Termostatyczne zawory rozprężne-seria TMX - katalog PDF
 • Wydajności chłodnicze zaworów rozprężnych - katalog PDF
Rejestratory temperatury
Rury i kształtki miedziane
 • katalog PDF
Castel

Klimatyzacja

Sinclair - klimatyzatory
Aspen
Rury miedziane w otulinie
 • katalog PDF
Wsporniki i podstawy
 • katalog PDF
Koryta i akcesoria montażowe

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.