baner

Agregaty chłodnicze

Oferujemy agregaty chłodzenie (w tym: agregaty do komór chłodniczych). Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa działa na rynku od 1993 roku. Od początku funkcjonowania naszej działalności skupiamy nie na wyselekcjonowaniu z rynku urządzeń, które charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena oraz funkcjonalnością. Dlatego w naszej ofercie odnajdą Państwo produkty, które mogą być skutecznie wykorzystywane przez zróżnicowane branże. Już dziś zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dystrybutorem czołowych na świecie producentów tych wyrobów, firm TECUMSEH i EMBRACO, sterowników elektronicznych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. W swojej bogatej ofercie mamy również inne komponenty i urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji – takie jak: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Dowiedz się więcej!

Agregaty chłodnicze – co warto wiedzieć?

Przedstawiamy ofertę agregatów chłodniczych. Te urządzenia składają się z: sprężarki, skraplacza (wodnego lub powietrznego), odolejacza, zbiornika czynnika chłodniczego, systemów zabezpieczeń sprężarki chłodniczej i armatury chłodniczej. Cały agregat chłodniczy to jednorodna konstrukcja, która po podłączeniu zaworu rozprężnego oraz parownika staje się kompletnym obiegiem chłodniczym wykorzystywanym różnych celach. Agregat to podstawowy element układów komór chłodniczych, dlatego przy jego kupnie warto wybierać produkty sprawdzonych i zaufanych marek.

Agregaty chłodnicze TECUMSEH

Agregaty chłodnicze TECUMSEH dostępne w naszym sklepie są selekcjonowane pod kątem niskiego zużycia energii, małej awaryjności oraz solidnego wykonania. Dlatego cechują się długą i bezproblemową eksploatację. Sprawdzając naszą ofertę, możesz porównać szczegółowe parametry, niezwykle istotne w procesie chłodzenia, takie jak: wydajność chłodnicza, zakres pracy urządzenia, wykorzystywany czynnik, pojemność zbiornika cieczy, rodzaj zasilania, pojemność przechowywania itd. Szczegółowe dane techniczne w formie załączonych plików PDF, przejrzyste tabele, a także wysokiej jakości zdjęcia pozwalają na wygodny wybór najbardziej odpowiedniego produktu. Już dziś dowiedz się więcej.

Zapraszamy do zakupów!

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.