baner

Sterowniki agregatu chłodniczego

Oferujemy sterowniki agregatu chłodniczego. W działaniu naszego przedsiębiorstwa skupiamy się na wyłuskaniu z rynku urządzeń, cechujących się najwyższą wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Pozwala nam na to ogromne doświadczenie w branży, ponieważ Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa działa na rynku od 1993 roku. W naszej ofercie odnajdą Państwo produkty, które są skutecznie wykorzystywane przez zróżnicowane branże. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy jednym z dystrybutorów czołowych na świecie producentów tych wyrobów, firm TECUMSEH i EMBRACO, sterowników elektronicznych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Co więcej, w ofercie mamy inne komponenty i urządzenia dla chłodnictwa oraz klimatyzacji – takie jak: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Dowiedz się więcej!

Sterowniki agregatu chłodniczego – co warto o nich wiedzieć?

Sterowniki agregatu chłodniczego umożliwiają podgląd pracy w czasie rzeczywistym, sterowanie urządzeniami i instalacjami zgodnie z predefiniowanymi programami, a także dopasowanie do dynamicznych zmian w otoczeniu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie kompletnej kontroli całego sprzętu. Już dziś poznaj sterowniki agregatu chłodniczego dostępne u nas!

Sterownik elektroniczny TZL 12

Sterownik pracujący zakresie częstotliwości 50/60 Hz wyposażony w jedno z dwóch wejść sondy temperatury (tj. NTC albo PTC) oraz jedno gniazdo cyfrowe; producent zdecydował się na zastosowanie wzmocnionej izolacji.

Sterownik elektroniczny TLY 29

TLY 29 to uniwersalny sterownik o podwyższonej żywotności elektrycznej, dwoma wejściami do sondy temperatury oraz 4 gniazdami wyjścia.

Sterownik elektroniczny TLY 35

Najwyższej klasy sterownik marki Tecnologic o bogatym wyposażeniu w standardzie, czterech wyjściach przekaźnikowych oraz profesjonalnej izolacji między gniazdami i zasilaczem.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z naszym biurem!

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.