baner

Silnik wentylatora do agregatu

Oferujemy silnik wentylatora do agregatu chłodniczego. Ponadto, w naszym asortymencie mamy produkty do układów chłodniczych, które są skutecznie wykorzystywane przez zróżnicowane branże spożywcze i przemysłowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. W działaniu naszego przedsiębiorstwa skupiamy nie na wyselekcjonowaniu z rynku urządzeń, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Jest to zasługa ogromnego doświadczenia w branży, ponieważ Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa działa na rynku od 1993 roku.

Należymy do czołowych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, a także dostarczamy sterowniki elektroniczne włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Już dziś zapoznaj się z całą bogatą ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa!

Silniki wentylatorów do agregatów

Znajdziesz u nas różnorodne modele silników wentylatorów do agregatów. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta zawierała elementy, które najczęściej stosowane są w różnego rodzaju agregatorach, w tym: skraplających, chłodniczych, mroźnych, klimatyzatorach itd. Dzięki temu możliwe jest zakupienie silnika, który będzie kompatybilny z użytkowanym układem i pozwoli dokonać wymiany zużytego lub uszkodzonego elementu. Już dziś odwiedź naszą stronę i poznaj wszystkie dostępne produkty!

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.