baner

Agregaty skraplające

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa z siedzibą w Bydgoszczy dostarcza agregaty skraplające. Są to urządzenia, które charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością oraz wysoką efektywnością energetyczną. W bogatej ofercie można znaleźć między innymi agregaty skraplające o wyjątkowo cichej pracy. Producenci tego typu urządzeń zastosowali w nich innowacyjne technologie, aby zapewnić maksymalnie cichą pracę bez utraty wydajności i sprawności.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dostępne są u nas produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Należymy do głównych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, a także dostarczamy sterowniki elektroniczne do agregatów chłodniczych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas również: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Nie czekaj! Już dziś zapoznaj się z całą bogatą ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa.

Agregaty skraplające marki TECUMSEH

Mamy ogromny wybór agregatów skraplających firmy TECUMSEH. Jest to lider na rynku, który dostarcza zróżnicowane modele od tradycyjnych po zabudowane i ciche, zaspokajające wszelkie wymagania (niewielkich punktów handlu detalicznego, restauracji, w których można zjeść na miejscu i kupić jedzenie na wynos, firmowych stołówek oraz punktów zbiorowego żywienia). Doświadczenie producenta wynika z opracowywanych przez wiele dziesięcioleci wysoko wydajnych rozwiązań oraz produkcji cichych, wysokiej jakości agregatów skraplających. Co więcej, urządzenia te mają wiele zalet, takich jak: wysokiej jakości sprężarka tłokowa firmy TECUMSEH, cieszący się dobrą reputacją sterownik, wysoki współczynnik parametrów akustycznych, możliwość pracy w wysokich temperaturach otoczenia sięgających 46°C., łatwość obsługi: wszystkie parametry są wstępnie ustawione na temperaturę parowania wynoszącą -10°C, co sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy. Już dziś sprawdź ich dostępność!

Agregaty skraplające marki EMBRACO

Oferujemy agregaty skraplające marki EMBRACO. Produkty te został zaprojektowany tak, aby zapewniać kompaktowe wymiary, a także łatwą instalację i konserwację. Obudowa zewnętrzna zawiera elementy metalowe odporne na korozję, malowanie i warunki atmosferyczne. Wykorzystane zostały również odporne tworzywa sztuczne, które zapewniają przyjemne dla oka estetyczne wykończenie. Urządzenia EMBRACO oferują możliwość regulowania wychodzącego strumienia powietrza w dowolnym kierunku. Niski poziom dźwięku gwarantuje cichą pracę a najnowsza generacja najwyższej wydajności sprężarki i silnika wentylatora sprawiają, że technologia łączy się z solidną konstrukcją do pracy w trudnych warunkach. Już dziś poznaj naszą ofertę!

Agregat skraplający do centrali wentylacyjnej

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa dostarcza agregaty skraplające do centrali wentylacyjnej. Przy tworzeniu oferty stawiamy na najlepsze produkty, dlatego w sprzedaży znajdują się wyłącznie agregaty skraplające wyprodukowane z komponentów najwyższej jakości i pochodzące od wiodących w branży producentów. Dzięki temu urządzenia są trwałe i niezawodne. W dodatku proponowane agregaty są łatwe w montażu, bezpieczne i nie sprawiają kłopotu w zakresie serwisowania. Kupując urządzenia proponowane przez Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa, otrzymujesz urządzenia na lata, trwałe i niezawodne, spełniające najwyższe normy i wymagania europejskie, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Agregat skraplający do chłodnicy freonowej

Mamy również w sprzedaży agregat skraplający do chłodnicy freonowej. Warto wiedzieć, że tak zróżnicowana oferta agregatów pozwala na szerokie zastosowanie w różnych rozwiązaniach chłodniczych m.in. w komorach chłodniczych, szafach chłodniczych, w komorach fermentacyjnych, osuszaczach powietrza itp. Szeroka gama produktów pozwala wybrać instalatorom najlepsze typy agregatów skraplających.

Pracownicy Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa jako specjaliści w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji służą fachowym doradztwem i wyborem najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań oraz kompatybilnego z innymi urządzeniami.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.