baner

Klimatyzatory

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa oferuje klimatyzatory. Wysoka jakość tych urządzeń to gwarancja pełnego komfortu cieplnego w każdym pomieszczeniu. Szeroka gama produktów pozwala wybrać idealne urządzenie odpowiadające w pełni w zakresie wydajności, sposobu działania i wyglądu, a także posiadające niejednokrotnie szereg dodatkowych parametrów. Już dziś dowiedz się więcej o produktach, które są dostępne w naszej ofercie.

Klimatyzatory do domu

Kupisz u nas klimatyzatory do domu. Nasza firma stawia na najwyższej klasy sprzęt, nowoczesny i niezawodny. Dlatego też klimatyzatory zapewniają nie tylko przyjemną temperaturę w każdym pomieszczeniu, ale też zdrowe powietrze. Powietrze staje się bezpieczne i perfekcyjnie czyste dzięki szeregowi filtrów, które można zastosować w swoim systemie klimatyzacji. I tak filtry przyczyniają się do redukcji bakterii w tym gronkowca złocistego, substancji chemicznych obecnych w powietrzu takich jak amoniak, benzen czy formaldehyd, a także kurzu i innych popularnych alergenów. Już teraz możesz zadbać o jakość powietrza w swoim domu, a jednocześnie komfort termiczny domowników. Poznaj naszą ofertę!

Klimatyzatory ścienne i pompki skroplin

Dostarczamy zróżnicowane systemy – w tym: klimatyzatory ścienne i pompki skroplin. Urządzenia te są niezwykle intuicyjne. Mogą dostosowywać przepływ powietrza i jego chłodzenie do aktualnej temperatury, a także mogą dopasowywać się do trybu życia mieszkańców np. dzięki funkcji sleep. Liczne cechy jak energooszczędność, timer, funkcja osuszania, możliwość zmieniania prędkości wentylatora i szereg innych sprawiają, że klimatyzacja dopasowuje się do potrzeb jej użytkowników.

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa proponuje różne rozwiązania technologiczne, od pełnych instalacji po klimatyzatory, osuszacze powietrza i oczyszczacze przenośne. Takie mobilne urządzenia pozwalają na bieżąco dostosowywać panujące warunki do indywidualnych potrzeb. Z kolei szereg sterowników, modułów i innych akcesoriów pozwala zautomatyzować pracę urządzeń, tak aby móc z nich korzystać w najlepszy z możliwych sposobów.

Klimatyzatory SINCLAIR

Klimatyzatory SINCLAIR nie tylko gwarantują regulowaną temperaturę pomieszczenia, ale również sprawiają, że powietrze bardziej bezpiecznym. Odpowiada za to filtr plazmowy, który oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii, a tym samym zmniejszają ryzyko zachorowań na grypę oraz inne choroby, które wywołane są drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu. Obniża też poziom alergenów w powietrzu. Technologia plazmowa to innowacyjne rozwiązanie dla Twojego domu. Tworzy ona naturalny bioklimat bogaty w cząsteczki aktywnego tlenu zwane jonami. Dzięki temu zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu zarówno dodatnich, jak i ujemnych jonów tlenu. W ten sposób usuwane są z powietrza: nieprzyjemne zapachy, cząstki alergizujące, czy szkodliwe mikroorganizmy. Już dziś przekonaj się o ich skuteczności!

Pracownicy Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa zawsze służą fachowym doradztwem i pomagają wybrać optymalne rozwiązania dla każdego. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższą jakość w najlepszej cenie, a do tego nabywają urządzenia, które są łatwe w obsłudze, idealnie odpowiadają na ich potrzeby i działają niezawodnie przez długie lata.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.