baner

Regulatory temperatury do instalacji chłodniczych

Oferujemy regulatory temperatury do instalacji chłodniczych. Nasze przedsiębiorstwo – Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa – działa na rynku od 1993 roku. W funkcjonowaniu naszej działalności skupiamy nie na wyselekcjonowaniu z rynku urządzeń, które charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Dlatego w naszej ofercie odnajdą Państwo produkty, które są skutecznie wykorzystywane przez zróżnicowane branże. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy jednym z dystrybutorów czołowych na świecie producentów tych wyrobów, firm TECUMSEH i EMBRACO, sterowników elektronicznych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY.

W swojej zróżnicowanej ofercie mamy inne komponenty i urządzenia dla chłodnictwa oraz klimatyzacji – takie jak: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Dowiedz się więcej!

Termostaty do chłodnictwa

Dystrybuujemy termostaty do chłodnictwa. Są one niezwykle ważnym elementem każdej instalacji chłodniczej. Oprócz agregatów chłodniczych znajdują zastosowanie również w wentylatorach i klimatyzatorach. Dzięki nie można kontrolować i regulować temperaturę, co pozwala utrzymać stałą temperaturę, kontrolować ją w czasie rzeczywistym i zabezpieczyć proces chłodzenia. Przede wszystkim warto postawić na niezawodne urządzenia, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie instalacji, a także są gwarantem długiej pracy pozbawionej awarii. Uniwersalne termostaty (w wersji z kapilarą lub bez kapilary) odpowiednie do zastosowania w systemach chłodniczych – kupisz u nas! Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu chłodniczego, a także systemów klimatyzacyjnych, pomp ciepła, agregatów chłodniczych i skraplających, a także niezbędnych akcesoriów.

Zapraszamy do zakupów!

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.