baner

Usługi

Firma Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa świadczy usługi montażowe i instalacyjne urządzeń chłodniczych. Jesteśmy obecni na rynku od prawie 30. lat. W tym czasie nie tylko obserwowaliśmy niezwykle szybki rozwój technologii chłodniczych, ale również pogłębialiśmy naszą wiedzę i zdobywaliśmy cenne doświadczenie. Dlatego dziś jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyselekcjonowaliśmy z rynku urządzeń chłodniczych te produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Należymy do głównych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, a także dostarczamy sterowniki elektroniczne do agregatów chłodniczych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas również: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Nie czekaj! Już dziś zapoznaj się z całą bogatą ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa.

Tworzenie komór chłodniczych

Wykonujemy komory chłodnicze zbudowane z płyt warstwowych: zarówno chłodnie, jak i mroźnie. W ten sposób możliwe jest uzyskanie komory chłodniczej o indywidualnych parametrach, co zapewnia idealne dopasowanie do środowiska pracy i zabudowy danego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w ich tworzeniu, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że produkt końcowy spełni najwyższe wymagania. Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Usługi montażowe

Prowadzimy montaż urządzeń do komór i mebli chłodniczych oraz zajmujemy się montażem klimatyzacji. Co więcej, dobieramy urządzenia i komponenty w budowie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Służymy radą i pomocą na wszystkich etapach realizacji zamówienia. W ten sposób nasi klienci otrzymują kompleksowe wsparcie, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie optymalizacji procesów roboczych w danym zakładzie. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pracujący u nas specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania.

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.