baner

Chłodnice powietrza

Oferujemy chłodnice powietrza. Jednakże, w naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny wybór produktów do układów chłodniczych, które są skutecznie wykorzystywane przez branże spożywcze i przemysłowe. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. W strategii naszego przedsiębiorstwa skupiamy nie na wyselekcjonowaniu z rynku urządzeń, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Jest to zasługa ogromnego doświadczenia w branży, ponieważ Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa działa na rynku od 1993 roku.

Należymy do głównych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, a także dostarczamy sterowniki elektroniczne do agregatów chłodniczych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas również: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Nie czekaj! Już dziś zapoznaj się z całą bogatą ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa.

Chłodnice powietrza – co warto wiedzieć?

Dostarczamy chłodnice powietrza do chłodni i mroźni. Mamy niezwykle zróżnicowany wybór modeli, dzięki czemu odpowiedni produkt może zostać z łatwością dostosowany do wymogów konkretnego środowiska pracy. Dbamy o to, by wszystkie urządzenia były jak najszybciej dostarczane do klienta. Już dziś poznaj nasze chłodnice powietrza TECNO.

Chłodnice powietrza z serii CPU – powstały z myślą o małych komorach przechowalniczych o kubaturze od 2 m3 do 30 m3 . Specjalna konstrukcja urządzeń pozwala zaoszczędzić dużo wolnej przestrzeni w komorze. Wymienniki z serii CPU charakteryzują się dużą powierzchnią wymiany, co minimalizuje efekt osuszki.

Chłodnice powietrza z serii CKP 6 mm – znajdują zastosowanie komorach chłodniczych o kubaturze od 10 do 250 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba wychłodzenia towaru. Zaletą tych chłodnic jest większa penetracja komory przez powietrze wyrzucane przez wentylatory, w odróżnieniu od chłodnic z serii CPU. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do + 10°C.

Chłodnice powietrza z serii CKP 9 mm – wykorzystywane są do komór mroźniczych o kubaturze od 10 do 250m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba wychłodzenia towaru. Zaletą tych chłodnic jest większa penetracja komory przez powietrze wyrzucane przez wentylatory, w odróżnieniu od chłodnic z serii CPU. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -25 do 0 °C.

Chłodnice powietrza z serii CKP/CMP 7 mm – najczęściej stosuje się do komór mroźniczych o kubaturze od 30 do 300 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba szybkiego zamrożenia produktów. Zaletą tych chłodnic jest duży rozstaw lamel oraz odpowiednio zwiększona wydajność wentylatorów. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do +10°C. Seria CMP 7 mm posiada powiększony blok lamelowy w stosunku do CKP 7 mm.

Chłodnice powietrza z serii CKP/CMP 10 mm – powstały z myślą o komorach mroźniczych o kubaturze od 30 do 250 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba szybkiego zamrożenia produktów. Zaletą tych chłodnic jest duży rozstaw lamel oraz odpowiednio zwiększona wydajność wentylatorów. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -30 do 0°C. Seria CMP 10 mm posiada powiększony blok lamelowy w stosunku do CKP 10 mm.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.