baner

Sprężarki do chłodnictwa

Oferujemy sprężarki do chłodnictwa. W działaniu naszego przedsiębiorstwa skupiamy nie na wyselekcjonowaniu z rynku urządzeń, które cechują się najwyższą jakością wykonania, dobrym stosunkiem jakość-cena, niską awaryjnością, długim czasem eksploatacji oraz funkcjonalnością. Jest to zasługa ogromnego doświadczenia w branży, ponieważ Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa działa na rynku od 1993 roku. W naszej ofercie mamy produkty, które są skutecznie wykorzystywane przez zróżnicowane branże spożywcze i przemysłowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Nie tylko jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów firm, takich jak; TECUMSEH i EMBRACO, ale również sterowników elektronicznych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY. Ponadto, kupisz u nas: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Dowiedz się więcej!

Sprężarki do chłodnictwa – EMBRACO i SECOP

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa dostarcza sprężarki EMBRACO i SECOP. Koncentrujemy się na dystrybucji sprawdzonych produktów, które cechują się energooszczędnością, funkcjonalnością, niezawodność oraz długim czasem eksploatacji. Stawiamy na producentów renomowanych, których sprężarki stosowane są m.in. zastosowań w układach handlowych, takich jak: chłodnie, witryny chłodnicze, wytwornice lodu, ekspozycyjne chłodziarki sklepowe, technologiczne układu chłodnicze itp. Już dziś poznaj naszą bogatą ofertę!

Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.