Hurtownia chłodnicza – Bydgoszcz

agregaty

EMBRACO – katalog produktów

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą sprężarek hermetycznych i agregatów skraplających marki EMBRACO do zastosowań:

  • domowych,
  • użytkowych (punkty usługowe, magazyny, biurowce i inne).

Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy doświadczeni specjaliści w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji służą fachowym doradztwem i wyborem najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań oraz kompatybilnego z innymi urządzeniami. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem!

EMBRACO – oferta urządzeń

Już od wielu lat dystrybuuje produkty renomowanej marki EMBRACO. Firma ta dostarcza jednostki oparte na niezawodnych sprężarkach hermetycznych. Urządzenia te zapewniają: wieloletnią trwałość, wysoką wydajność i niski poziom hałasu. Opracowane zostały do użytku w różnych systemach chłodzenia, dlatego agregaty skraplające mogą być stosowane w: chłodniach podblatowych, chłodnicach cieczy, agregatach wodnych, zamrażarkach komercyjnych i lodówkach, chłodziarkach typu walk-in, kostkarkach do lodu, automatach sprzedających, dystrybutorach lodów, gablotach wystawowe itp. Kupisz u nas różne modele sprężarek, a także agregatów skraplających stworzonych przez tę markę. W swojej ofercie mamy również inne komponenty i urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji: chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, narzędzia, rury i kształtki miedziane, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wsporniki, pręty nylonowe, otulinę izolacyjną, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem, by poznać szczegóły oferty!

Poniżej prezentujemy wybrane katalogi produktów, jeśli pojawią się pytania, to prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem technicznym – tel. 52 362-00-87.

Katalogi produktów EMBRACO

Oferta specjalna

W ofercie specjalnej Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa znajdą Państwo wysokiej klasy sterowniki elektroniczne Tecnologic, a w tym:

Sterownik elektroniczny TZL 12

Sterownik pracujący zakresie częstotliwości 50/60 Hz wyposażony w jedno z dwóch wejść sondy temperatury (tj. NTC albo PTC) oraz jedno gniazdo cyfrowe; producent zdecydował się na zastosowanie wzmocnionej izolacji.

Sterownik elektroniczny TLY 29

TLY 29 to uniwersalny sterownik o podwyższonej żywotności elektrycznej, dwoma wejściami do sondy temperatury oraz 4 gniazdami wyjścia.

Sterownik elektroniczny TLY 35

Najwyższej klasy sterownik marki Tecnologic o bogatym wyposażeniu w standardzie, czterech wyjściach przekaźnikowych oraz profesjonalnej izolacji między gniazdami i zasilaczem.

Klient

Naszymi klientami są firmy handlowe, instalacyjne, serwisowe oraz producenci urządzeń chłodniczych. Wśród naszych odbiorców znajdują się także przetwórnie oraz przechowalnie owoców i warzyw, zakłady przemysłu mięsnego, drobiarskiego i rybnego, zakłady elektromechaniki chłodniczej, mleczarnie, cukiernie, sklepy, restauracje, placówki służby zdrowia.

pomoc

Służymy pomocą przy skompletowaniu i dostarczeniu wszystkich elementów występujących w istniejących lub planowanych instalacjach chłodniczych. Naszym klientom proponujemy korzystne rabaty i jesteśmy otwarci na negocjacje. Należymy do Krajowego Forum Chłodnictwa - branżowej organizacji pracodawców.


Zapraszamy do współpracy.