Pompy ciepła

Zastosowanie pompy ciepła to szansa na stworzenie taniego w eksploatacji, niezawodnego i komfortowego ogrzewania. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dużej mierze uniezależniamy się od zmieniających się cen paliw tradycyjnych. A jest to niezwykle ważne, ponieważ koszty ogrzewania pochłaniają zwykle ponad połowę wydatków na utrzymanie budynku.

Proponowane przez firmę Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa pompy ciepła są źródłem ciepła, które jest przyjazne środowisku, niezawodne i służy nawet przez kilkadziesiąt lat. Mają bardzo niski wskaźnik awaryjności, nie wymagają częstych przeglądów, są stosunkowo ciche i wydajne w każdych warunkach (nawet w niskich temperaturach). W dodatku jest to rozwiązanie oszczędne i dlatego rośnie zainteresowanie tego typu rozwiązaniami.

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie, ponieważ mogą być jedynym źródłem ciepła, ale też mogą współpracować z innymi urządzeniami i systemami np. z instalacjami fotowoltaicznymi. Pompa ciepła może też współpracować z istniejącymi źródłami ciepła, na przykład z kotłem gazowym, olejowym bądź na paliwo stałe. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki współczesnym urządzeniom można do minimum obniżyć koszty eksploatacji budynków.

Firma Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa stawia na urządzenia najwyższej jakości, które są odpowiednie zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Przedstawiciele firmy zawsze służą fachowym doradztwem i pomagają optymalnie dobrać urządzenia tak, by pompa ciepła była atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania. Chętnie też odpowiedzą na wszystkie pytania.

Warto wiedzieć, że pompa ciepła może nie tylko ogrzewać, ale też chłodzić pomieszczenia latem, poprzez odwrócenie cyklu działania, znacznie podnosząc komfort w budynkach. Wszechstronne wykorzystanie, liczne korzyści płynące z użytkowania pompy ciepła, automatyzacja i bezobsługowe działanie, a także możliwość uzyskania dotacji wspomagających wykonanie inwestycji sprawia, że instalacja tego urządzenia jest warta rozważenia.

Skontaktuj się z nami

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Odpowiemy jak najszybciej.